Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2021 07:37
Xbox Game Pass reklamowany za pomocą pada do PlayStation 4
2632V

Xbox Game Pass reklamowany padem do PlayStation 4. Microsoft zdumiewa kolejnymi pomysłami

Korporacja z Redmond nie zwalnia tempa i intensywnie promuje Xbox Game Pass – najnowszy materiał może wzbudzić wśród wielu odbiorców pozytywne reakcje. Amerykanie zaskoczyli, prezentując kontroler do PlayStation 4 w nowej wiadomości.

Microsoft bawi się formą i żongluje pomysłami, promując swoje usługi. W tym tygodniu gigant branży opublikował piosenkę „All-4-One”, która nieco niekonwencjonalnie i humorystycznie promuje Xbox All Access, natomiast obecnie przypomniano o rozgrywce w chmurze. Z Cloud Gamingu można skorzystać na smartfonach, PC oraz tabletach, więc użytkownicy mają sporo swobody, wybierając na jakim ekranie chcą cieszyć się rozgrywką.

Grając w chmurze, mamy możliwość skorzystania z wybranego kontrolera, dzięki czemu komfortowo możemy sięgnąć nawet po DualShocka 4 – pad do PlayStation 4 znalazł się również na najnowszej reklamie Xbox Game Pass.

Tym razem zespół odpowiedzialny za marketing ponownie kreatywnie zrealizował zadanie i czerpał inspirację z tekstu do utworu „Photography” zespołu Nickelback – zostało to szybko wychwycone przez graczy, którzy skojarzyli pierwsze frazy z wiadomości opublikowanej przez Microsoft. Trzeba przyznać, że pomysłowość pracowników nie zna granic.

Poniżej wspomniana piosenka:

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/07/random_xbox_playfully_uses_playstation_and_nickelback_to_advertise_game_pass

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass