Xbox All Access promowany piosenką „It’s All There”. Microsoft zaskakuje reklamą

Gry
836V
Xbox All Access promowany piosenką „It’s All There”. Microsoft zaskakuje reklamą
Wojciech Gruszczyk | 06.07.2021, 17:00

Zespół odpowiedzialny za promocję Xboksa nie zawodzi. Firma przygotowała piosenkę „It’s All There”, która pokazuje zalety Xbox All Access i zachęca do amerykańskiej propozycji. Utwór wpadnie w ucho największym fanom Backstreet Boys.

Microsoft właśnie zapowiedział nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass, ale korporacja nie zapomina o innej ofercie. Xbox All Access to w zasadzie „konsola z usługą w abonamencie” i jak wiadomo ta propozycja cieszy się dużym zainteresowaniem.

Amerykański gigant postanowił przypomnieć światu o Xbox All Access, ale trzeba przyznać, że forma w tym wypadku zaskakuje. Microsoft już wcześniej opracował piosenkę dla Xbox Game Pass, jednak tym razem budżet na promocję był zdecydowanie większy.

W zeszłym roku nawet lokalny oddział Xboksa stworzył reklamę Xboksa Series X, która przypominała spot znany z telezakupów – jak widać firma wciąż bawi się marketingiem i wychodzi to naprawdę dobrze.

Mieliście okazję skorzystać z Xbox All Access? Nie brakuje pozytywnych informacji o takiej formie sprzedaży konsoli. Jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy i tak myśleli o kupieniu sprzętu na raty.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper