Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2021 17:00
Xbox All Access promowany piosenką „It’s All There”
607V

Xbox All Access promowany piosenką „It’s All There”. Microsoft zaskakuje reklamą

Zespół odpowiedzialny za promocję Xboksa nie zawodzi. Firma przygotowała piosenkę „It’s All There”, która pokazuje zalety Xbox All Access i zachęca do amerykańskiej propozycji. Utwór wpadnie w ucho największym fanom Backstreet Boys.

Microsoft właśnie zapowiedział nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass, ale korporacja nie zapomina o innej ofercie. Xbox All Access to w zasadzie „konsola z usługą w abonamencie” i jak wiadomo ta propozycja cieszy się dużym zainteresowaniem.

Amerykański gigant postanowił przypomnieć światu o Xbox All Access, ale trzeba przyznać, że forma w tym wypadku zaskakuje. Microsoft już wcześniej opracował piosenkę dla Xbox Game Pass, jednak tym razem budżet na promocję był zdecydowanie większy.

W zeszłym roku nawet lokalny oddział Xboksa stworzył reklamę Xboksa Series X, która przypominała spot znany z telezakupów – jak widać firma wciąż bawi się marketingiem i wychodzi to naprawdę dobrze.

Mieliście okazję skorzystać z Xbox All Access? Nie brakuje pozytywnych informacji o takiej formie sprzedaży konsoli. Jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy i tak myśleli o kupieniu sprzętu na raty.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox Xbox All Access xbox series x|s