Iza Łęcka Iza Łęcka 07.07.2021 07:36
Ad Infinitum
1392V

Ad Infinitum zostało pierwszy raz zapowiedziane 6 lat temu. Zobaczcie gameplay

Nacon w trakcie Nacon Connect ogłosił Ad Infinitum, czyli pozycję ujawnioną już sześć lat temu. Francuski wydawca najwyraźniej zamierza wydać grę, której deweloperzy otrzymali sporo czasu na dokończenie prac nad projektem.

Ad Infinitum było jedną z produkcji prezentowanych na Nacon Connect, jednak pierwszy raz o tytule mogliśmy usłyszeć już w 2015 roku. Od tego czasu doszło do wielu zmian, gdyż nad pozycją pracuje inny zespół – wcześniej był to niemiecki StrixLab, który został zamknięty. Aktualnie tytułem zajmuje się Hekate, a horror będzie pierwszą grą tej ekipy.

Nieco zadziwiające wydaje się podejście wydawcy, który opublikował wyłącznie krótki teaser nie zdradzający zbyt wiele informacji o horrorze umiejscowionym w czasach I wojny światowej. Warto jednak zauważyć, że już w 2015 roku światło dzienne ujrzały pierwsze materiały, które prezentowały koncepcję. W dodatku Ad Infinitum w zeszłym roku wygrało Nordic Game Discovery Contest Season IV – dzięki wydarzeniu z listopada możemy sprawdzić kilka fragmentów rozgrywki.

Pomimo trwających od lat prac nad Ad Infinitum, premiera gry odbędzie się w 2023 roku. Wydaje się zatem bardzo prawdopodobne, że Nacon zainwestował w pozycję, która dzięki nowemu finansowaniu zostanie znacząco rozbudowana.

Sprawdźcie materiał z NGDC oraz film z 2015 roku.

Źródło: https://www.psu.com/news/new-ps5-horror-ad-infinitum-was-announced-six-years-ago-check-out-some-gameplay-from-2017/

Tagi: Ad Infinitum StrixLab