Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2021 18:22
Red Dead Online: Blood Money nadciąga
1419V

Red Dead Online: Blood Money nadciąga. Rockstar potwierdza datę premiery i prezentację

Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy Red Dead Online: Blood Money, czyli duże rozszerzenie do produkcji Rockstar. Deweloperzy na dobry początek opublikują zwiastun, który przybliży nam zawartość, a następnie wszyscy fani gry sprawdzą nowości podczas rozgrywki.

Rockstar nie rezygnuje z GTA Online oraz Red Dead Online, ponieważ oba tryby wciąż cieszą się genialnym zainteresowaniem, więc deweloperzy chętnie rozbudowują produkcje i oferują graczom szereg nowych atrakcji.

Jak wiadomo Red Dead Online zostało już oddzielone od Red Dead Redemption 2, a teraz nadszedł czas na duże rozszerzenie – Red Dead Online: Blood Money zadebiutuje 13 lipca, ale już jutro odbędzie się pokaz nowości. Firma przygotowała zwiastun.

Deweloperzy chcą uczcić nadciągającą pakę zawartości i przygotowali bonusy – poznajcie szczegóły:

„Wygranie dowolnej konfrontacji w tym tygodniu pozwoli otrzymać 30% zniżki na ulepszenie karty umiejętności, a ukończenie misji Krainy możliwości „Zabić ich, co do jednego” zapewni darmową mapę skarbów. Bimbrownicy o randze 100 lub wyższej, którzy zwyciężą w konfrontacji otrzymają ofertę na zakup wystroju bimbrowni za 3 sztabki złota mniej.

Weterani Red Dead Online, którzy osiągnęli co najmniej 100 rangę, otrzymają 50% zniżki na wybraną broń, a każdy, kto w tym tygodniu zmodyfikuje dowolną broń, dostanie 40% zniżki na wybrany rewolwer oraz 200 szt. amunicji express do rewolweru. Oprócz tego paserzy cofają na ten tydzień wymaganie rangi dla uzbrojenia i broszur.”

Aktualnie Rockstar nie potwierdziło, na jakie atrakcje możemy liczyć, ale nie brakuje głosów, według których Red Dead Online: Blood Money jest jedną z największych paczek zawartości do sieciowego Red Dead. Niestety, na potwierdzenie nowości musimy zaczekać.

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/k49821o1k9735a/bonuses-for-all-showdown-modes-and-a-land-of-opportunities

Tagi: Red Dead Online rockstar Rockstar Games