The Lord of the Rings: Gollum na nowej rozgrywce. Twórcy pokazują ujęcia z przygody

Gry
2072V
The Lord of the Rings: Gollum na nowej rozgrywce. Twórcy pokazują ujęcia z przygody
Wojciech Gruszczyk | 06.07.2021, 19:20

Francuzi nie zapominają o perełce z uniwersum Władcy Pierścieni. Na Nacon Connect pojawił się Gollum, który zaprezentował swoją najnowszą przygodę. Zobaczcie nowy materiał z The Lord of the Rings: Gollum.

The Lord of the Rings: Gollum to jedna z produkcji, która nie zadebiutuje w 2021 roku. Deweloperzy powiedzieli wprost, że potrzebują więcej czasu, by zapewnić grze odpowiednią jakość i już w styczniu przełożyli premierę na przyszły rok.

Tytuł jednak wciąż powstaje, więc Daedalic Entertainment postanowiło przypomnieć światu o swojej propozycji, dzięki której gracze wcielą się w bardzo charyzmatyczną postać z uniwersum stworzonego przez J.R.R. Tolkiena. W swoim czasie widzieliśmy już pierwsze urywki z przygody, które nie zwiastowały hitu, ale nadal nie brakuje głosów, że dodatkowy czas powinien pomóc pozycji – deweloperzy w ostateczności zaproponują graczom znacznie ładniejszą i dopracowaną historię.

Daedalic Entertainment podczas Nacon Connect pokazało kilka nowych ujęć z Golluma – czy tytuł faktycznie wygląda lepiej? Nadal nie jestem przekonany do tej wizji.

Tytuł zadebiutuje jesienią 2022 roku.

Źródło: własne

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper