Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.07.2021 14:33
Miranda i Shepard
2089V

Mass Effect Legendary Edition - modyfikacja przywraca ujęcia na krągłości Mirandy

Zirytowały Was zmiany ujęć kamery w trakcie rozmów z Mirandą wprowadzone przez BioWare? Dzięki modyfikacji możecie poczuć się, jakbyście po raz kolejny poznawali oryginał.

Jak poinformowało BioWare w lutym, tak też zrobiło w oficjalnej wersji Mass Effect: Edycja Legendarna. W kolekcji zawierającej odświeżoną trylogię komandora Sheparda zabrakło ujęć kamery, które ukazywały w dobrym świetle krągłości zastępczyni dowódcy na statku Normandii - Mirandy.

Modderzy, którym ta decyzja się nie spodobała, nie próżnowali i rozpoczęli prace nad modyfikacjami, które przywróciłyby rzeczone ujęcia. Szczerze powiedziawszy, długo nie musieliśmy na owoc pracy fanów serii, ponieważ odpowiednie pliki zostały udostępnione mniej więcej półtora miesiąca od premiery - "Miranda Buttshots Restored" (dla drugiej, jak i trzeciej części marki) pojawiło się na platformie NexusMods dosłownie kilkanaście godzin temu.

Modyfikację - wraz z paroma obrazkami - znajdziecie pod tym linkiem. Zainteresować się nią mogą jedynie posiadacze Mass Effect Legendary Edition w wersji przystosowanej pod komputery osobiste. Poniżej wrzucam także materiał, który potwierdza, że owa modyfikacja działa prawidłowo. 

To kto właśnie dzisiaj odpala Mass Effect 2 i kontynuuje historię Mirandy?

Źródło: https://www.pcgamer.com/new-mass-effect-legendary-edition-modding-tools-arrive/

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Edycja Legendarna