Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.07.2021 19:44
The Sims 4: Wiejska sielanka
1060V

The Sims 4: Wiejska sielanka. Electronic Arts prezentuje nadchodzące atrakcje

The Sims 4 rozrosło się już do niewiarygodnie wielkich rozmiarów, oferując kilkadziesiąt dodatków najróżniejszego formatu i skali. Już niebawem na rynku zadebiutuje kolejny z nich!

Electronic Arts wciąż w pocie czoła pracuje nad rozwojem The Sims 4 i choć zapewne już trwają pracę nad The Sims 5, deweloperzy nadal nie zamierzając zwalniać swojego wydawniczego tempa. Już 22 lipca na Origin, Steam, konsolach Xbox One, Xbox Series X|S oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 zadebiutuje rozszerzenie zatytułowane Wiejska sielanka.

W jego ramach przeniesiemy się na wieś, aby porzucić nudne miejskie życie i niczym prawdziwy farmer zająć się hodowlą własnej zwierzyny w postaci krów, lam czy też kurczaków, a do tego założyć własny warzywno-owocowy ogródek. Projektanci przygotowali dla nas między innymi możliwość tworzenia własnych weków (16 rodzajów), nauki haftowania aż 34 różnych wzorów, a nawet opcję wystartowania w konkursie na najlepszego zwierzaka.

Całość zapowiada się wprost fantastycznie i na pewno nie powinny o tym dodatku zapomnieć osoby lubujące się w bardziej wiejskich klimatach. Oczywiście u nas znajdziecie recenzję tegoż DLC w wykonaniu Kajetana.

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4