Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.07.2021 16:15
Cooking Simulator VR data premiery
566V

Cooking Simulator VR. Wiemy kiedy trafimy do wirtualnej kuchni

Niektóre gry nadają się do wirtualnej rzeczywistości znacznie bardziej niż inne, dzięki czemu relatywnie łatwo jest nam skojarzyć pewne idee i formuły rozgrywki z goglami VR. Takim przykładem był Cooking Simulator od rodzimego PlayWaya.

Niemalże od samego dnia premiery miłośnicy Cooking Simulatora prosili łódzkich deweloperów z Big Cheese Studio o przygotowanie jakiejś alternatywnej wersji gry przeznaczonej dla gogli wirtualnej rzeczywistości - zarówno w formie zwykłego trybu VR lub osobnej produkcji.

Odpowiedzialny za wydanie pozycji PlayWay przyjął jednak tę drugą taktykę i już od końcówki 2019 roku raczył nas pierwszymi zapowiedziami Cooking Simulator VR, który to miał trafić na cyfrowe półki Steam już w 2020 roku, lecz pandemia nieco pokrzyżowała te plany.

Na szczęście nie przyjdzie nam jeszcze długo czekać na to, aby zanurzyć się w wirtualnej kuchni za pomocą gogli VR, albowiem Cooking Simulator VR trafi do sprzedaży już 29 lipca tego roku, a więc za nieco ponad 3 tygodnie. Będziecie chcieli przetestować jak to jest gotować na VR?

Źródło: Steam

Tagi: Big Cheese Studio Cooking Simulator data premiery playway steam vr VR