Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.07.2021 13:35
Red Dead Redemption 2
4470V

PS Now z niesamowitą ofertą na lipiec? Sony zachęci do pozostania w domu

Posiadacze PS Now mogą szykować się na konkretny zastrzyk mocnych gier. Sprawdźcie ofertę Sony na lipiec, w której nie brakuje chociażby Red Dead Redemption 2.

Sony nie zwalnia tempa. Po ujawnieniu lipcowej oferty PS Plus (jeśli jeszcze jej nie widzieliście, zachęcam do kliknięcia tutaj), japońska korporacja szykuje się do kolejnych ogłoszeń - tym razem na warsztat wzięto PlayStation Now.

Posiadacze wyżej wymienionego abonamentu mogą szykować się na mocną dawkę świetnych gier. Przedwcześnie wyciekła grafika prezentująca najnowszą ofertę (przez reklamę PlayStation na platformie Facebook), w której nie brakuje takich hitów, jak Red Dead Redemption 2God of War (2018)Nioh 2, czy nawet Judgment.

Najnowszy tytuł od Rockstara miałby być dostępny w PS Now do pierwszego listopada, a detektywistyczny tytuł od japońskich deweloperów z Rya Ga Gotoku Studio - czwartego października. Na potwierdzenie tychże wieści musimy zaczekać do godzin wieczornych.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/july%E2%80%99s-playstation-now-titles-leaked-rdr2-gow-nioh-2-judgement-moving-out-team-sonic-racing.451150/

Tagi: ps now lipiec Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two