Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2021 15:19
ELEX 2 z polskim dubbingiem
1629V

ELEX 2 z polskim dubbingiem. Koch Media Poland potwierdza świetną wiadomość

Koch Media Poland właśnie potwierdziło wiadomość, która na pewno ucieszy wielu graczy. ELEX 2 trafi do naszego kraju z pełną lokalizacją – gracze będą mogli wybrać polski dubbing lub rodzime napisy. Poznajcie szczegóły.

ELEX 2 został oficjalnie zapowiedziany we wtorek, ale najwidoczniej premiera to nie jest bardzo odległy temat, ponieważ już teraz otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość dotyczącą lokalizacji gry. Koch Media Poland potwierdziło przygotowanie pełnego tłumaczenia.

„ELEX II będzie dostępna na wszystkich platformach w pełnej polskiej wersji językowej (do wyboru polski dubbing, polskie napisy, angielski dubbing i angielskie napisy)”.

Jest to naprawdę znakomita informacja, która powinna ucieszyć graczy, którzy wyczekują na wielki powrót tego cenionego IP. ELEX może i nie podbiło rankingów sprzedaży, jednak tytuł w swoim czasie cieszył się wielką popularnością. Jak wiadomo Piranha Bytes to zespół, który przygotował serie Gothic oraz Risen, więc deweloperzy przez lata zdobyli wielu fanów.

ELEX 2 aktualnie nie posiada daty premiery, ale jeszcze dzisiaj wystartują zamówienia przedpremierowe na przygodę. Wydawca powinien wkrótce ujawnić ostateczne informacje, by następnie przygotować śmiałków na tę około 60-godzinną opowieść.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: ELEX II Piranha Bytes THQ Nordic