Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2021 21:45
AMD FSR w Grand Theft Auto 5
1415V

GTA 5 otrzymało wsparcie AMD FidelityFX Super Resolution. Fan zadbał o wsparcie przez modyfikację

GTA 5 to kolejna produkcja, która otrzymała wsparcie AMD’s FidelityFX Super Resolution, ale w tym wypadku AMD nie zadbało o produkcję Rockstar. To fan wykorzystał technologię, by ulepszyć działanie Grand Theft Auto 5.

GTA 5 w ostatnim czasie zachwycało graczy realistyczną oprawą, która została przygotowana przez modyfikację, ale praca fanów pomaga nie tylko w upiększeniu gry. Najnowszy mod oferuje graczom wsparcie technologii AMD FidelityFX Super Resolution.

Projekt pozwala wszystkim graczom na PC (z GPU od AMD i firmy NVIDIA) na sprawdzenie dodatkowych trybów, których zadaniem jest dostosowanie grafiki (niższa rozdzielczość), by jednocześnie oferować poprawę w płynności animacji.

Modyfikacja pozwala sprawdzić wszystkie warianty AMD FidelityFX Super Resolution (Performance, Balance, Quality i Ultra Quality), jednak nie możemy mówić o wybitnej jakości.

Poniżej możecie sprawdzić test AMD FSR w Grand Theft Auto 5, a dodatkowo warto przypomnieć, że tytuł Rockstar był w ostatnim czasie wykorzystywany przez hakerów, więc warto uważać na pobieranie gry z podejrzanego źródła.

Źródło: https://www.dsogaming.com/mods/grand-theft-auto-5-mod-adds-support-for-amds-fidelityfx-super-resolution/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North