Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2021 19:36
Kajko i Kokosz Na plasterki
2364V

Kajko i Kokosz Na plasterki niczym Diablo. Gra zmierza na PS5, XSX|S i PC

Kajko i Kokosz otrzymają kolejną grę, która jednak tym razem powinna szczególnie zainteresować fanów serii Diablo. Twórcy opracowują kooperacyjnego hack and slasha – tytuł zmierza na konsole oraz komputery osobiste.

W ostatnim czasie fani serii Kajko i Kokosz mogli zapoznać się z serialem animowanym przygotowanym dla platformy Netflix (sprawdźcie naszą recenzję), ale to dopiero początek rozwoju znanego i cenionego przez wielu IP.

W wyniku fuzji firmy ImMortal oraz zagranicznej spółki Kiko Cat, powstała polska spółka Starving Pixels, która zajmie się stworzeniem Kajko i Kokosz - Na plasterki – jest to kooperacyjna produkcja zmierzająca na konsole oraz komputery osobiste.

Twórcy stawiają na „multiplayer co-op hack 'n' slash”, a sam gameplay ma być oparty o system „papierowego” RPG-a. Studio chce również zaangażować fanów w rozwój projektu – na witrynie studia pojawią się informacje dotyczące współpracy nad scenariuszem, wyboru głównych bossów, zadań pobocznych oraz NPC-ów.

Kajko i Kokosz - Na plasterki to roboczy tytuł, ale konkrety dotyczące gry powinny pojawić się jeszcze pod koniec 2021 roku – w tym czasie na Steam pojawi się demo. Na dobry początek otrzymaliśmy nawet jeden screen, który trzeba przyznać – wygląda całkiem przyjemnie.

Kajko i Kokosz Na plasterki niczym Diablo

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kajko-i-kokosz-gra-playstation-xbox-jak-pobrac

Tagi: kajko i kokosz Kajko i Kokosz Na plasterki Starving Pixels