Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2021 19:01
Ratchet & Clank: Rift Apart
3192V

Ratchet & Clank: Rift Apart ponownie ulepszony. Gra otrzymała tryb 40 fps dla telewizorów 120Hz

Insomniac Games przygotowało kolejną aktualizację do Ratchet & Clank: Rift Apart. Twórcy zajęli się rozbudowaniem Photo Mode, w którym pojawiły się między innymi nowe naklejki, ale studio wykorzystało także okazję, by dodać do pozycji nowy tryb. Gracze mogą włączyć tytuł w 40 klatkach na sekundę.

Ratchet & Clank: Rift Apart od premiery otrzymało kilka trybów graficznych, ale Insomniac Games wykorzystuje wolny czas, by jeszcze ulepszyć doświadczenie graczy. Twórcy potwierdzili, że najnowsza aktualizacja zapewni zainteresowanym 40 klatek na sekundę w trybie wierności – jedynie musicie posiadać telewizor zdolny do pracy w 120Hz.

Deweloperzy ujawnili, że łatka nie wpłynie na jakość oprawy, więc nadal możemy liczyć na piękne tereny, ale jednocześnie gameplay będzie odrobinę płynniejszy. Ma to podobno oferować naprawdę przyjemne doświadczenie.

Studio proponuje także możliwość wyłączenia niektórych efektów, usunięto kolejne błędy, a dodatkowo rozbudowano opcje Photo Mode. Podczas zabawy zainteresowani sprawdzą teraz nowe kolory tła czy też wrzucą na ekran kolejne naklejki. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Insomniac Games.

Mieliście już okazję zagrać w Ratchet & Clank: Rift Apart? Zapoznajcie się z naszą recenzją oraz ostatnią opinią Mateusza, którego zdaniem – gra Insomniac Games jest warta 340 zł.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/06/ratchet_and_clank_rift_apart_patch_1_002_adds_40fps_mode_for_120hz_tvs

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment