Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2021 16:19
Nie oddychaj 2
1311V

Nie oddychaj 2 na pierwszym zwiastunie. Przerażający thriller powraca

„Nie oddychaj 2” to kolejna propozycja Sony Pictures, która jeszcze w 2021 roku wyląduje na wielkim ekranie. Widzowie mogą szykować się na kolejną opowieść o niewidomym – ale tym razem Norman Nordstrom będzie musiał opuścić swoje bezpieczne schronienie.

„Nie oddychaj” z 2016 roku zarobiło ponad 157 mln dolarów (box office) przy bardzo skromnym budżecie sięgającym zaledwie 9,9 mln dolarów. Kontynuacja była pewniakiem i dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy materiał promujący historię.

W „Nie oddychaj 2” ponownie wystąpi Stephen Lang, który wciela się w Normana Nordstroma, ale twórcy znacząco zmieniają oblicze historii. Teraz niewidomy będzie musiał uratować dziewczynę, która zostanie porwana przez przestępców.

Reżyserem filmu został Rodo Sayagues, który miał okazję rozwijać pierwowzór, ale wcześniej był on scenarzystą. Teraz twórca pomógł w opracowaniu historii, ale zasiadł również na stołku reżysera.

Interesująco jest zobaczyć, jak pierwotna koncepcja została odświeżona, ale czy w takiej sytuacji opowieść może odnieść sukces? Przekonamy się już wkrótce – premierę „Nie oddychaj 2” zaplanowano na 13 sierpnia.

Sprawdźcie nasze najnowsze recenzje filmów: „Niezwyciężona”, „Monster Hunter” i „Czarna Wdowa”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nie oddychaj Nie oddychaj 2 trailer zwiastun