Iza Łęcka Iza Łęcka 30.06.2021 12:45
Bartkowiak Netflix
918V

Bartkowiak na zwiastunie. Netflix przedstawia nowy polski film o zawodniku MMA

Jedną z lipcowych nowości na streamingowym serwisie jest film „Bartkowiak”, w którym na ekranie zobaczymy wielu znanych polskich aktorów. Sprawdźcie oficjalny materiał przedstawiający kolejną polską produkcję Netflixa.

Kilka dni temu Netflix zaprezentował pełne zestawienie lipcowych nowości, wśród których warto wymienić chociażby trylogię „Ulica strachu”, serial „Rojst 97” (sprawdźcie ostatni trailer) oraz obiecującą animację „Resident Evil: Wieczny mrok”. Jedną z interesujących propozycji może również okazać się film będący debiutem reżyserskim Daniela Markowicza.

„Bartkowiak” to najnowszy polski obraz Netflixa opowiadający o profesjonalnym zawodniku MMA, który po dyskwalifikacji w ważnej walce chce odciąć się i zmienić swoje dotychczasowe życie. Rodzinna tragedia sprawi jednak, że Tomek będzie musiał wkroczyć do półświatka gangsterów i przestępców, narażając się na nieprzychylność wielu wpływowych osób.

„Zdyskwalifikowany po walce o mistrzostwo zawodnik MMA postanawia zniknąć i odmienić swoje dotychczasowe życie z dala od wszystkiego, co zna. Wszystko zmienia jednak rodzinna tragedia. By dojść do prawdy, wkracza w groźny świat przestępczy razem z córką swojego byłego trenera”.

Premiera filmu „Bartkowiak” odbędzie się 28 lipca. W obsadzie nie zabraknie wielu znanych twarzy - oprócz odtwórcy głównej roli, Józefa Pawłowskiego („Jack Strong”, „Miasto 44”), zobaczymy Danutę Stenkę, Jana Frycza, Szymona Bobrowskiego, Zofię Domalik, Bartłomieja Topę, Janusza Chabiora, Antoniego Pawlickiego oraz Damiana Majewskiego.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bartkowiak data premiery Netflix Netflix Polska Trailer zwiastun