Project 2021B to Quake Reboot? Gra id Software została oceniona w Australii

Gry (plotka)
1668V
Project 2021B to Quake Reboot? Gra id Software została oceniona w Australii
Wojciech Gruszczyk | 28.06.2021, 21:08

Microsoft może zaskoczyć prezentując w 2021 roku jeszcze jedną produkcję. Australijczycy ocenili Project 2021B – jest to aktualnie nie zapowiedziana gra stworzona przez id Software. Według ostatnich plotek, twórcy pracują nad Quake Reboot.

Microsoft oraz Bethesda mogą zaskoczyć tajną produkcją, która właśnie została oceniona przez australijski odpowiednik PEGI. Tytuł o nazwie „Project 2021B” został przygotowany przez id Software.

Dalsza część tekstu pod wideo

id Software w 2020 roku zapewniło DOOM Eternal na kilka platform, a jeszcze w tym tygodniu pozycja zawędruje na konsole nowej generacji. Autorzy zadbają o bezpłatną aktualizację, więc raczej Australijczycy nie powinni oceniać tytułu.

Trzeba jednak zauważyć, że w bazie danych pojawił się wspomniany „Project 2021B”, za który odpowiada doświadczone studio, a wydawcą jest Bethesda.

Czy to już czas na Quake Reboot? W ostatnich dniach pojawiły się plotki, według których deweloperzy mają opracowywać wielki powrót tej wyjątkowej serii. Microsoft i Bethesda aktualnie nie potwierdziły przecieku, ale więcej na temat pozycji powinniśmy usłyszeć w kolejnych miesiącach.

Źródło: Twitter: gematsucom

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper