Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2021 16:22
WitcherCon - kiedy Wiedźmin 3 Next-gen?
2627V

WitcherCon z pełnym harmonogramem imprezy. Kiedy zobaczymy next-genowego Wiedźmina 3?

CD Projekt RED i Netflix przygotowują widzów na pierwszy WitcherCon. Firmy przedstawiły pełny harmonogram wydarzenia, który potwierdza, że możemy liczyć na między innymi szczegóły drugiego sezonu „Wiedźmina”.

Organizatorzy WitcherCon chcą mieć pewność, że gracze będą gotowi na nadciągający pokaz. Już wcześniej otrzymaliśmy zwiastun potwierdzający „ekskluzywne prezentacje”, a według fanów – jednym z pewniaków ma być next-genowy Wiedźmin 3. Firmy zachęcają do swoich pokazów i właśnie pojawił się pełny harmonogram wydarzenia.

Pierwsza transmisja rozpocznie się 9 lipca o godzinie 19:00 i widzowie mogą liczyć na następujące atrakcje:

PANEL: Wiedźmin Sezon 2: Talia Przeznaczenia. Udział wezmą:

  • Anya Chalotra
  • Freya Allan
  • Mimî M Khayisa
  • Paul Bullion
  • Lauren Schmidt Hissrich

– Obsada i showrunnerka serialu Wiedźmin Netflixa zasiadają do gry z tajemniczą Talią Przeznaczenia, składającą się z kart z pytaniami od wiedźmińskiej społeczności. Zobaczcie, jak wpłyną one na przebieg panelu i los jego uczestników. Jedno jest pewnie — na panelu nie zabraknie opowieści o tworzeniu drugiego sezonu serialu, a także niespodzianek i odrobiny szaleństwa.

Witaj w świecie GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej

Potężne armie ze świata Wiedźmina ścierają się w strategicznych, pełnych akcji bitwach karcianych, w których do zwycięstwa prowadzą umiejętności, a nie szczęście. Zanim rozegracie rundkę, koniecznie obejrzyjcie to wprowadzenie do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej!"

Sploty Przeznaczenia

Niezwykłe przemiany, które przeszły i wyzwania, przed którymi stanęły dotychczas Yennefer z Vengerbergu i księżniczka Cintry, Cirilla, to dopiero początek. Anya Chalotra i Freya Allan wspominają wydarzenia z pierwszego sezonu serialu Wiedźmin, które miały znaczący wpływ na ewolucję odgrywanych przez nie postaci. Aktorki uchylą również rąbka tajemnicy na temat tego, co czeka ich bohaterki w drugim sezonie.

PANEL: Wspomnienia ze szlaku: Opowieści o grach z serii Wiedźmin - część pierwsza

Od ponad 13 lat seria gier Wiedźmin od CD PROJEKT RED przyciąga uwagę graczy na całym świecie. W panelu poświęconym jej historii twórcy opowiedzą o tym, jak powstawały wiedźmińskie przygody znane z trylogii gier. Nie zabraknie również wspomnień, odkrywania zapomnianych artefaktów i opowieści o ulubionych momentach z serii.

PANEL: Quiz wiedźmiński — udział wezmą:

  • Lauren Schmidt Hissrich, Showrunnerka Serialu Wiedźmin
  • Declan De Barra, Showrunner Serialu The Witcher: Blood Origin
  • Błażej Augustynek, Główny Projektant Zadań, CDPR
  • Philipp Weber, Główny Projektant Zadań, CDPR

Za murami Kaer Morhen

Przedstawiane wielokrotnie w grach i na ekranie, Kaer Morhen od dawna jest schronieniem dla Geralta i jego wiedźmińskiej braci. Ale jaka historia kryje się za tą starożytną twierdzą i jakie jest jej miejsce w mitologii Kontynentu? Pora zgłębić tajemnice, które skrywa słynna siedziba Szkoły Wilka!

Pogromca Potworów: Wciel się w Wiedźmina

Wasz smartfon ma moc transformacji otaczającego świata w mroczną krainę fantasy, po której grasują krwiożercze potwory! Czas ruszać na wiedźmiński szlak i przekonać się na własnej skórze, jak wygląda życie profesjonalnego pogromcy potworów. I choć niebezpieczeństwo może czaić się na każdym kroku, będące częścią rodziny CD PROJEKT studio Spokko pomoże wam przygotować się na tę wielką, pełną przygód wyprawę.

Figurki ze świata Wiedźmina

Figurki z niezwykłą szczegółowością przedstawiają magię świata Wiedźmina. Mają moc przenoszenia nas w nowe, fantastyczne krainy i przypominają o najciekawszych momentach z ulubionymi postaciami. Dowiedzcie się, jak powstają, czym są inspirowane i co znaczą dla tych, którzy je stworzyli

PANEL: Opowieści Białego Wilka: Rozmowa z Henrym Cavillem

Na koniec WitcherConu przygotowaliśmy spotkanie z samym Geraltem z Rivii, Henrym Cavillem, który w rozmowie z prowadzącym panelu, Joshem Horowitzem, opowie o gatunku fantasy, przeznaczeniu i rozszerzonym uniwersum Wiedźmina. Biały Wilk może mieć również dla was kilka niespodzianek...

Źródło: https://www.witchercon.com/

Tagi: CD Projekt RED Netflix Wiedźmin wiedźmin 3 WitcherCon