Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.06.2021 09:42
Genshin Impact z motywami inspirowanymi Japonią. Prezentacja postaci stylizowanej na samuraja
686V

Genshin Impact z motywami inspirowanymi Japonią. Prezentacja postaci stylizowanej na samuraja

Po wielkiej aktualizacji 1.6, która wprowadziła wakacyjne i plażowe motywy do Genshin Impact, chińskie studio miHoyo prezentuje kolejne nowości w swoim hicie RPG.

Tym razem autorzy Genshin Impact promują nową postać, która niedługo wyląduje w grywalnej formie w świecie gry. Chodzi o szermierza nazywającego się Kaedehara Kazuha. Deweloperzy przygotowali dwa materiały wideo związane z tym bohaterem. Pierwszy filmik to krótki teaser z tłem fabularnym postaci. Drugie wideo to dłuższa prezentacja, z możliwościami bitewnymi Kaedehary.

Kazuha zostanie wprowadzony w formie grywalnej do Genshin Impact już 30 czerwca 2021 r. Bohater stylizowany na samuraja będzie dostępny tradycyjnie do wylosowania w grze (motyw gacha). Postać pozyskają więc tylko szczęśliwcy, którym powiedzie się na tej "loterii".

Być może również nadciągające darmowe nowości, w tym zupełnie nowy region w Genshin Impact, będą inspirowane dawną Japonią. Na to wskazuje najnowszy zwiastun gry, który czeka na was poniżej. Pozostaje teraz czekać na dalsze informacje od chińskiego zespołu miHoyo, który ostatnio bardzo się rozrasta i zaczyna pracować nad innymi projektami oprócz Genshin Impact.


Tagi: Genshin Impact miHoYo