Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.06.2021 09:30
Ratchet & Clank: Rift Apart platyna
1552V

Ratchet & Clank: Rift Apart zachęca do przeglądania zakamarków? Ponad 50% graczy zdobyło platynę

Od premiery najnowszej odsłony przygód Ratcheta oraz Clanka minęły zaledwie dwa tygodnie, a już w tym momencie cała masa graczy wbiła platynowe trofeum!

Ratchet & Clank: Rift Apart to tytuł, który na koniec roku może być rozpatrywany jako jeden z kandydatów do GOTY. Najlepiej świadczą o tym oceny, jakimi zasypano grę tuż po premierze. Zresztą, nie trzeba daleko szukać - jeśli jesteście zainteresowani tym, jak projekt wypadł w rzeczywistości, sprawdźcie koniecznie recenzję Wojtka, która wyczerpała temat - znajdziecie ją tutaj.

Teraz okazuje się, iż projekt musiał naprawdę solidnie wciągnąć graczy w swój świat. Choć od premiery, która miała miejsce 11 czerwca, minęły zaledwie dwa tygodnie, masa osób zdołała już przejść grę od A do Z! Według PSNProfiles, już 52,83% wszystkich posiadaczy Ratchet & Clank: Rift Apart zdobyło platynowe trofeum! I choć potrzeba na to "zaledwie" dwudziestu godzin, wciąż możemy mówić o sporym osiągnięciu.

Informacja ta oczywiście nie może nam jednoznacznie określić profilu gry, ale pozwala na wyciągnięcie konkretnych wniosków - najnowszy twór od ekipy z Insomniac Games kapitalnie balansuje pomiędzy oferowaniem graczom wyzwań, a jednocześnie utrzymywania ich na stosunkowo przystępnym poziomie. A skoro to kolejny raz, kiedy przygody dwójki przyjaciół spotkały się z tak dobrym przyjęciem... Może pora na odświeżenie poprzednich części?

Źródło: https://www.thegamer.com/rift-apart-platinum-completion/

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment