Roger Żochowski Roger Żochowski 31.05.2012 15:11
PlayStation 3 w nowych kolorach na Euro
785V

PlayStation 3 w nowych kolorach na Euro

Polski oddział Sony chyba poczuł już atmosferę Euro, bowiem zamierza wprowadzić na rynek Polski dwie, limitowane wersje kolorystyczne PlayStation 3. O szczegółach dowiecie się z notatki prasowej,

xxxxx

 

Notatka prasowa:

Biało – czerwony szał konsolowy!

Limitowana kolorowa edycja PlayStation®3 już w Polsce!


Sony Computer Entertainment wprowadza na polski rynek dwa nowe kolory PlayStation®3: intensywną czerwień oraz klasyczną biel. Teraz fani najlepszej rozrywki mogą dobrać kolor konsoli do wnętrza lub temperamentu.


CZERWONY

PlayStation®3 w kolorze intensywnej czerwieni dostępny jest w sklepach już od maja. Ta pozycja kolorystyczna nawiązuje do barw narodowych i jest idealna dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością oczekują już na Euro 2012. Gorąca konsola jeszcze bardziej przybliży wszystkim atmosferę piłkarskich emocji i rozgrzeje je do czerwoności.

 

 

BIAŁY

Najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz stawiają na biel, a konsola PlayStation®3 w tym kolorze będzie uzupełnieniem starannej stylizacji. Biel to symbol elegancji, minimalizmu i harmonii.


Nowe wersje kolorystyczne konsoli PlayStation®3 to obowiązkowa pozycja tego lata. To nie tylko synonim wspaniałej rozrywki, szczególnie w gronie rodziny i przyjaciół, ale również atrakcyjny element wystroju w każdym salonie. Czerwona, czy biała konsola to bez wątpienia świetny pomysł na prezent dla tych wszystkich, którzy oprócz intensywnej zabawy cenią sobie wyjątkowy i nowoczesny design.


Nowa odsłona kolorystyczna konsoli to jeszcze jeden powód, dla którego warto mieć ją w swoim domu. PlayStation 3 – najlepsza rozrywka dla całej rodziny w najlepszej cenie.

Tagi: PLAYSTATION 3 polska scep