Iza Łęcka Iza Łęcka 26.06.2021 01:51
PES 2022 vs PES 2021
4679V

PES 2022 na pierwszym porównaniu z PES 2021. Zobaczcie duże różnice w produkcjach

Kolejni gracze sprawdzają produkcję Konami, dlatego nie musieliśmy zbyt długo czekać na pierwsze materiały porównujące PES 2022 z PES 2021. Japończycy zdecydowali się na dużą modyfikację, po wielu latach zmieniając silnik, dzięki czemu najnowsza część Pro Evolution Soccer powstaje na Unreal Engine.

Wczoraj Konami zaprosiło do testów New Football Game, co poskutkowało udostępnianiem w sieci materiałów ukazujących rozgrywkę z PES 2022. Na pełną prezentację gry musimy zaczekać do przyszłego miesiąca, ale już teraz pojawiają się pierwsze filmiki zestawiające tegoroczną produkcję Japończyków z ubiegłorocznym tytułem.

Nadal nie wiemy, jak ostatecznie będzie prezentować się PES 2022, bowiem we wczorajszej wiadomości zachęcającej do sprawdzania zostało wyraźnie podkreślone, że "mechanika rozgrywki, balans, animacje i grafika są w fazie rozwoju i będą poprawiane przed oficjalną premierą". Pomimo tych ostrzeżeń gracze, którzy zdecydowali się sprawdzić wycinek pozycji, nie szczędzili gorzkich słów wobec zespołu twórców.

Od lat seria Pro Evolution Soccer korzystała z Fox Engine, czyli wewnętrznej technologii Konami, tymczasem zmierzająca na rynek odsłona ma być "swoistą rewolucją". Deweloperzy w zeszłym roku zapowiedzieli, że potrzebują więcej czasu, by zaoferować prawdziwie next-genową grę, dlatego PES 2021 był wyłącznie aktualizacją wcześniejszej części, a studio równocześnie zapowiedziało zmianę silnika. Obecnie PES 2022 powstaje już na Unreal Engine.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Konami PES PES 2021 pes 2022 Pro Evolution Soccer