Roger Żochowski Roger Żochowski 31.05.2012 13:15
Pro Evolution Soccer na Fox Engine
806V

Pro Evolution Soccer na Fox Engine

Mamy dla was kilka elektryzujących wieści z obozu ekipy pracującej nad Pro Evolution Soccer. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo słynna piłkarska seria hulać będzie na zupełnie nowym silniku. A to nie koniec niespodzianek.

xxxxx


Niestety, wygląda na to, że Pro Evolution Soccer 2013, mimo wczesniejszych spekulacji, obsłuży jeszcze stary silnik. Konami poinformowało fanów, że dopiero Pro Evo na kolejną generację konsol (widać ta zbliża się nieubłaganie) skorzysta z nowego engine'u. I to nie byle jakiego, bo mowa jest o Fox Engine, o którym Kojima już nie raz wypowiadał się w samych superlatywach, zapowiadając, że będą na nim śmigały jego przyszłe produkcje.
 

"Pragniemy odzyskać naszą pozycję i przywiązanie graczy wraz z wejściem na rynek konsol kolejnej generacji. Może nam w tym pomóc nowy silnik. Słyszeliście o Fox Engine? Jesteśmy z nim bardzo związani."
 

- powiedział Naoya Hatsumi, jeden z twórców Pro Evo, w wywiadzie dla serwisu Eurogamer. Co ciekawe nad serią nie pracuje już legendarny Shingo "Seabass" Takatsuka (zastąpił go Kei Masuda), który zajął się "czymś zupełnie nowym". Czekamy na konkrety.

Tagi: konami pro evolution soccer 2013