Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2021 14:59
Zemsta rewolwerowca
830V

Zemsta rewolwerowca na zwiastunie. Netflix pokazuje western z Idrisem Elbą

Netflix przygotowuje się do kilku głośnych premier i już wkrótce na platformie pojawi się „Zemsta rewolwerowca”. Firma najwidoczniej mocno liczy na historię, ponieważ produkcja trafi także do wybranych kin.

„Zemsta rewolwerowca” została zapowiedziana w lipcu 2019 roku – wtedy to dowiedzieliśmy się, że Jonathan Majors będzie jednym z głównych bohaterów. Sytuacja z filmem jest interesująca, ponieważ reżyserem widowiska został Jeymes Samuel – czyli brytyjski muzyk. Jest to jego pierwsza duża produkcja, która trafi nie tylko na Netflix, ale również do kin.

Platforma najwidoczniej mocno liczy na historię, ponieważ Netflix decyduje się na połączone premiery tylko w momencie, gdy tytuły mogą osiągnąć sukces i zawalczyć o kilka statuetek – tak było z między innymi „Irlandczykiem”.

Głównym bohaterem historii został Nat Love, który ponownie zbierze swój dawny gang, by zemścić się na mordercy jego rodziny. W tej roli zobaczymy Jonathana Majorsa („Kraina Lovecrafta”, „The Last Black Man in San Francisco”), ale jak się za chwilę przekonacie – istotną rolę odegra również Idris Elba („Legion samobójców”, „Luther”, „American Gangster”, „Prawo ulicy”, „Mroczna wieża”).

Sprawdźcie nasze recenzje: „Opowieść podręcznej” (4 sezon), „Katla” i „Miasto”. Zachęcamy także do zestawień: „TOP 10 filmów, w których zagrał Denzel Washington” i „TOP 10 filmów, w których zagrał Nicolas Cage”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Netflix Zemsta rewolwerowca