Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.06.2021 12:05
Chernobylite
1088V

Chernobylite zadebiutuje w wersji pudełkowej, ale wyłącznie na jednej platformie

Chernobylite będzie dostępny na PC, PS4, PS5, XONE, XSX|S w wersji cyfrowej, ale port na konsole PlayStation 4 doczeka się wydania pudełkowego.

Chernobylite został szerzej przedstawiony w trakcie minionych targów E3. Jeśli jeszcze nie widzieliście nowych materiałów z rodzimej produkcji zabierającej nas do Strefy Wykluczenia wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu, zachęcam do kliknięcia w ten link.

Obiecujący survival mający zadebiutować w trwające właśnie lato będzie dostępny na PC, PS4, XONE, PS5, XSX|S (porty na current-geny Sony i Microsoftu nie mają jeszcze daty premiery) w wersji cyfrowej, ale wydawca ma dla fanów pudełek bardzo dobrą wiadomość - posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli nabyć wersję fizyczną.

Obecnie nie wiadomo, czy tą samą drogą podąży wydanie stworzone z myślą o komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox One, jak i Xbox Series X|S, więc nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalne szczegóły. Obecnie wiele wskazuje na to, że fani blaszaków i Microsoftu będą musieli się obejść smakiem.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/06/promising_ps4_horror_chernobylite_secures_physical_release

Tagi: Chernobylite The Farm 51 wydanie pudełkowe ps4