Iza Łęcka Iza Łęcka 24.06.2021 08:13
Xbox Game Pass Day One
1991V

Xbox Game Pass i gry na premierę. Microsoft zaproponował mnóstwo ciekawych tytułów – lista robi wrażenie

Jeden z entuzjastów marki Xbox stworzył zestawienie gier oferowanych w Xbox Game Pass od premiery. Na systematycznie rozbudowywanej liście znajdziemy szereg ciekawych tytułów. Sprawdźcie szczegóły.

Xbox & Bethesda Games Showcase obfitowało w ogłoszenia wielu intrygujących produkcji, które zasilą katalog Xbox Game Pass. Już wkrótce użytkownicy sprawdzą między innymi STALKER 2, Back 4 Blood, Psychonauts 2, Hades, Twelve Minutes, Atomic Heart, Age of Empires 4, Halo Infinite, Forza Horizon 5 oraz A Plague Tale: Requiem.

Microsoft jednak nie od dzisiaj proponuje tytuły już od chwili debiutu na rynku. Jeden z graczy przygotował interesującą grafikę tworzącą zestawienie pewnej części biblioteki abonamentu – zobaczycie tutaj niemal wszystkie pozycje, które zadebiutowały w Xbox Game Pass w dniu premiery.

Amerykański abonament stał się usługą, w ramach której są oferowane już nie tylko tytuły first-party spod szyldu korporacji z Redmond, lecz klienci coraz częściej mają okazję ogrywać najrozmaitsze propozycje od wydawców z różnych zakątków świata, co wpływa na zwiększenie popularności Game Passa.

Xbox Game Pass gry na premierę - 1

Źródło: Twitter; tamelucas

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass Xbox One Xbox Series X|S