Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2021 19:13
PS5 DualSense
1183V

PS5 – jak korzystać z funkcji Game Help? Sony zachęca do opcji

Sony przygotowało poradnik wideo prezentujący możliwości funkcji Game Help. Japończycy wykorzystują Ratchet & Clank: Rift Apart, by zachęcić graczy do sprawdzania opcji przygotowanej dla klientów PS Plus.

System PlayStation 5 oferuje rozbudowane funkcje, wśród których znajduje się między innymi opcja korzystania z porad przygotowanych przez deweloperów. Klienci PS Plus mogą zatrzymać rozgrywkę, by zapoznać się z poradnikiem w formie wideo.

Japończycy pokazali tę propozycję jeszcze przed premierą, ale w ostatnich miesiącach korporacja niezbyt często zachęcała do technologii. Sytuacja jednak dzisiaj się zmieniła, ponieważ na kanale PlayStation pojawił się film pokazujący możliwości systemu PS5.

Sony wybrało do demonstracji Ratchet & Clank: Rift Apart i był to naprawdę dobry ruch, bo choć Insomniac Games nie męczy łowców platyn i zdobycie wszystkich „dzbanków” nie jest zbyt wymagające, to przynajmniej w kilku momentach warto skorzystać z funkcji PlayStation 5

Mieliście już okazję korzystać z tej opcji? Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zestawieniem promocji z PlayStation Store.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment