Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2021 17:28
Universal Pictures Candyman
988V

Candyman na przerażającym zwiastunie. Nia DaCosta i Jordan Peele zapraszają na widowisko

W sierpniu odbędzie się premiera nowej wersji „Candymana”. Za film w roli jednego ze scenarzystów i producenta odpowiada Jordan Peele i najnowszy zwiastun pokazuje kilka ekscytujących scen. Zobaczcie materiał.

Universal Pictures chce opowiedzieć widzom nową wizję przerażającej historii „Candymana”, ale film tak naprawdę nie jest rebootem – jest to bezpośrednia kontynuacja opowieści o tym samym tytule z 1992 roku. Twórcy inspirowali się opowiadaniem „The Forbidden” Clive'a Barkera.

Reżyserką historii została Nia DaCosta, która wcześniej pracowała tylko przy „Little Woods”, „Top Boys” (2 odcinki) oraz będzie rozwijać „The Marvels”. Twórczyni otrzymała jednak duże wsparcie, ponieważ jednym ze scenarzystów i producentów był Jordan Peele („Uciekaj!”, „To my”).

„Candyman” został przeniesiony we współczesne realia i przedstawia artystę plastyka Anthony'ego McCoy'a i dyrektorkę galerii sztuki Briannę Cartwright, którzy wprowadzają się do luksusowego loftu w Cabrini Green – okolica była niegdyś terroryzowana przez przekazywaną z ust do ust historię o nadprzyrodzonym mordercy z hakiem w ręku. Gdy kariera mężczyzny zaczyna się komplikować, spotka on pewnego mężczyznę, który przedstawia mu „prawdziwą historię Candymana”. Anthony zaczyna wykorzystywać makabryczne szczegóły w swoich pracach, ale jednocześnie niespodziewanie „otwiera drzwi do skomplikowanej przeszłości”.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Opowieść podręcznej” (4 sezon), „Katla” i „Black Summer” (2 sezon). Zachęcamy także do zestawień: „TOP 10 filmów, w których zagrał Denzel Washington” i „TOP 10 filmów, w których zagrał Nicolas Cage”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: candyman film Trailer universal pictures zwiastun