Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2021 13:53
Rainbow Six: Siege w formie planszówki wielkim hitem
880V

Rainbow Six: Siege w formie planszówki wielkim hitem. Gra zebrała już ponad 2,2 mln zł

Sieciowa strzelanka Ubisoftu zadebiutuje w zupełnie nowej formie. Ruszyła zbiórka na 6: Siege The Board Game, czyli jak sama nazwa wskazuje – ceniona produkcja zawędruje na stoły graczy. Zobaczcie gameplay, zwiastun i poznajcie szczegóły.

6: Siege The Board Game to najnowsza produkcja przygotowana przez Mythic Games, które nawiązało współpracę z Ubisoftem, by móc zaskoczyć graczy ciekawą formą zabawy. Autorzy potrzebowali zaledwie 378 tysięcy zł na sfinansowanie projektu, ale zebrali już ponad 2,2 mln zł – teraz ponad 4300 graczy może wyczekiwać na premierę.

Podstawowe wydanie gry zostało wyceniony na 69 dolarów, ale gracze mogą sięgnąć również po edycje za 199 dolarów lub nawet 269 dolarów – standardowo w zależności od wyłożonej gotówki otrzymamy dodatkową zawartość.

Standardowa wersja zawiera 20 operatorów oraz jedną dwustronną mapę, ale znacznie lepiej wygląda sytuacja, gdy zdecydujemy się na droższe pudełka, ponieważ otrzymamy kolejnych żołnierzy (razem z pięciu dodatków – 36 postaci) oraz nowe lokacje. Najdroższa wersja zawiera nawet plastikowe elementy.

Rainbow Sie Siege - planszówka 1

Rainbow Sie Siege - planszówka 2

Rainbow Sie Siege - planszówka 3

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun oraz rozgrywkę z 6: Siege The Board Game i trzeba przyznać – wygląda to naprawdę ciekawie. Fani planszówek, którzy w wolnych chwilach wskakują na serwery Rainbow Six: Siege nie powinni się zastanawiać.

Warto przypomnieć, że tytuł z uniwersum Wiedźmina na samym Kickstarterze zebrał ponad 6,8 mln euro.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1162110258/6-siege-the-board-game?

Tagi: tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal