Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2021 14:27
Outriders
1071V

Outriders zwiększa o 100% współczynnik wypadania legendarnych przedmiotów. Duże zmiany w grze

People Can Fly zaszalało, całkowicie zmieniając system związany z legendarnymi przedmiotami w Outriders. Gracze mają mieć znacznie więcej szans na zdobycie efektownych broni, które pozwolą im z przyjemnością uczestniczyć w kolejnych misjach. 

Najnowsza gra People Can Fly zadebiutowała z pewnymi problemami, ale twórcy wciąż rozbudowują i ulepszają Outriders. Studio zaskoczyło społeczność zapowiadając duże zmiany w legendarnych przedmiotach – współczynnik dropu takiego ekwipunku wzrósł o 100%.

Twórcy usunęli również granice poziomów legendarnych przedmiotów, które mogą zostać teraz zebrane na dowolnym lvl. Wcześniej mogliśmy zdobyć przykładowo Ugake Cowl dopiero mając 48 poziom doświadczenia. Autorzy dopracowali również system, który przeciwdziała dublowaniu legendarnych przedmiotów.

People Can Fly nie obiecuje, że zawsze będziemy trafiać na unikalny sprzęt, ale ma to zminimalizować problematyczne dla graczy sytuacje. Fani mogą także liczyć na bardziej różnorodne przedmioty podczas poznawania kampanii – wcześniej bossowie opuszczali tylko wybrane legendy, a teraz pula przedmiotów jest bardziej rozbudowana. 

Polacy dopracowali także „system szczęścia” i teraz społeczność nie powinna doświadczać długich okresów bez zdobywania legendarnych przedmiotów w trakcie gry po zakończeniu fabuły (endgame). Twórcy zaznaczyli również, że na wyższych poziomach trudności nadal będzie obowiązywać skalowanie bazowe, więc zainteresowani wciąż będą mogli farmić jak najlepszy sprzęt.

Sprawdźcie nasz poradnik do Outriders.

Outriders drop 100 procent legendy

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/06/outriders_latest_patch_increases_the_legendary_drop_rates_by_100_percent

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix