Iza Łęcka Iza Łęcka 23.06.2021 11:08
greedfall w promocji
2333V

Gry na Xbox One i PC od 2,99 zł w pudełkach. Kosmiczna promocja na kilka tytułów

Ruszyła wyprzedaż na kilka produkcji dostępnych na Xboksach One i PC, a do zgarnięcia się tytuły nawet od 2,99 zł. Sprawdźcie szczegóły i spieszcie się, bo pozycje rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

W najnowszej promocji w sklepie Empik udostępnionych zostało kilka gier w pudełkach. Choć lista nie powala rozmiarem czy propozycjami, może okazać się nie lada gratką dla entuzjastów wielkich wyprzedaży - tytuły można zgarnąć za zaledwie kilka złotych.

W ofercie Empika uwzględniono między innymi Greedfall, który zadebiutował w 2019 roku. Ekipa Spiders, oprócz skupienia się na Steelrising, najpewniej opracowuje wersję gry na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S - w minionym miesiącu informowaliśmy o zamówieniach przedpremierowych na Edycję Gold zawierającą dodatek fabularny. 

Gry na Xbox One w promocji:

Gry na PC w promocji: 

Przypomnijmy, że dzisiaj rozpoczęła się również promocja na PlayStation Store, w której za 100 złotych można zakupić Hood: Outlaws & Legends.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-gry-pudelkowe-w-empiku-greedfall-oraz-sinking-city-na-xbox-one-po-299-zl/

Tagi: