Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2021 11:35
Greedfall Edycja Gold
880V

Greedfall Edycja Gold na PS5 i XSX|S w dobrej cenie. Gra otrzyma nowy dodatek

Twórcy Greedfall powinni wkrótce ujawnić wszystkie szczegóły next-genowego wydania. Jak się jednak okazuje „Greedfall Edycja Gold” trafiła do rodzimego sklepu i dzięki temu poznaliśmy ciekawe informacje dotyczące produkcji.

Studio Spiders pracuje teraz nad Steelrising, ale przynajmniej część zespołu powinna zajmować się ulepszeniem Greedfall. Twórcy w zeszłym roku potwierdzili, że gra osiągnęła sukces i zamierzają przygotować next-genową wersję, która wykorzysta moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Studio wspomniało o nowej zawartości, ale dotychczas nie otrzymaliśmy szczegółów.

Te jednak pojawiły się w niespodziewanym miejscu – RTV Euro AGD zbiera zamówienia przedpremierowe na grę i wspomina o fabularnym rozszerzeniu:

„Nowy dodatek fabularny – nieznana wcześniej historia z nowym terenem do zwiedzania, nowym antagonistą i rozszerzeniem bazy potworów, broni i kostiumów”

W pudełku pojawi się także plakat, 3 litografie oraz arkusz z naklejkami – taki zestaw został wyceniony na 159 zł, co wydaje się dobrą ceną biorąc pod uwagę, że niektóre podobne odświeżenia są dostępne za około 200-259 zł.

RTV Euro AGD wspomina także o dacie premiery: 30 czerwca 2021 roku, ale może to być wyłącznie placeholder. Więcej na temat gry powinniśmy usłyszeć w niedalekiej przyszłości.

Źródło: Maciej - dzięki za link!

Tagi: Focus Home Interactive greedfall Greedfall Edycja Gold Spiders