Iza Łęcka Iza Łęcka 23.06.2021 11:53
Monster Hunter Stories 2
557V

Monster Hunter Stories 2 na pierwszej rozgrywce z PC. Zobaczcie efektowny opening

Monster Hunter Stories 2 dotychczas było prezentowane wyłącznie w wersji na Nintendo Switcha, tymczasem możemy sprawdzić pierwszy gameplay z PC, który prezentuje się niezwykle interesująco. 

Marka Monster Hunter cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, więc nie powinniśmy się dziwić, że Capcom idzie za ciosem i rozbudowuje serię. Entuzjaści uniwersum dopiero mieli okazję zapoznać się z Monster Hunter Rise, które zadebiutowało wyłącznie na Nintendo Switchu, jednak nie ma czasu na odkładanie broni, bowiem w lipcu odbędzie się premiera Monster Hunter Stories 2 – nowa przygoda została opracowana na sprzęt big N, ale będzie również dostępna na PC.

W ostatnim czasie regularnie sprawdzaliśmy publikowane nowe ujęcia z Monster Hunter Stories 2 w wersji na hybrydową konsolę Nintendo, natomiast obecnie po raz pierwszy mamy okazję spojrzeć na gameplay z PC. Możemy oczekiwać rozbudowanej historii, która rozpoczyna się w barwnej wiosce Mahana, oraz turowego systemu walki.

Capcom zaprezentował również opening Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin przedstawiający początek wydarzeń. Zapowiada się przygoda przepełniona walkami z wielkimi potworami – pamiętajmy jednak, że główny bohater potrafi korzystać z kamienia umożliwiającego nawiązanie relacji z bestiami, które dołączają do jego zespołu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zwiastun