Forspoken na nowych ujęciach. Gra ma zapewnić „najlepszą jakość grafiki” w produkcjach z otwartym światem

News
2570V
Forspoken na nowych ujęciach. Gra ma zapewnić „najlepszą jakość grafiki” w produkcjach z otwartym światem
Iza Łęcka | 23.06.2021, 07:35

Square Enix nie rozpoczęło jeszcze wielkiej kampanii marketingowej Forspoken, która mogłaby przybliżyć szczegóły nowego IP, jednak Takeshi Aramaki z Luminous Productions opowiedział o grze. Szef studia pokazał nowe ujęcia i przygotowuje graczy na wyjątkową oprawę.

Forspoken to jedna z next-genowych produkcji zmierzających wyłącznie na PS5 i PC. Sony zadbało o czasową, konsolową ekskluzywność, przez co jak na razie użytkownicy Xboksów Series X|S nie zapoznają się z grą.

W ramach serii pokazów prezentujących możliwości AMD FidelityFX Super Resolution na jednym z materiałów zagościł przedstawiciel Luminous Productions. Takeshi Aramaki, szef studia, potwierdził, iż wdrożenie technologii AMD jest bardzo proste – wystarczy na to jeden dzień.

Japończyk zapowiedział, że deweloperzy pracują nad tym, by Forspoken oferowało najlepszą grafikę w historii produkcji w otwartych światach:

„Wizją naszego studia jest 'tworzenie gier niepodobnych do niczego, czego doświadczyliśmy wcześniej, łącząc najnowsze technologie ze sztuką. Wdrożenie najnowocześniejszej technologii AMD w procesie tworzenia gry Forspoken jest ucieleśnieniem tej filozofii. W Forspoken dążymy do osiągnięcia jak najlepszej jakości oprawy wizualnej, jaką kiedykolwiek widziano w grze z otwartym światem”.

Forspoken już korzysta z AMD FSR, osiągając „znaczący wzrost wydajności” w trakcie rozgrywki w rozdzielczości 4K oraz przy 60 klatkach na sekundę.

Na filmie zobaczycie kilka wcześniej nieujawnionych scen z pozycji, które powinny zwrócić uwagę graczy wyczekujących na nowe IP. Square Enix ma w rękach intrygujący świat zapowiadający się całkiem obiecująco.

Źródło: https://www.gamesradar.com/forspoken-video-shows-off-new-graphics-tech-and-a-little-more-gameplay/

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper