Szybcy i wściekli na świetnym zwiastunie. Twórcy przypominają historie i przygotowują na premierę

Filmy i seriale
1514V
Szybcy i wściekli na świetnym zwiastunie. Twórcy przypominają historie i przygotowują na premierę
Wojciech Gruszczyk | 22.06.2021, 19:25

Jeszcze przed premierą „Szybcy i wściekli 9” opublikowano nowy zwiastun przypominający kilka scen ze znanych filmów i jednocześnie przygotowujący widzów na najnowszą premierę. Już w najbliższy piątek fani zobaczą kolejną historię z tego uniwersum.

25 czerwca odbędzie się między innymi polska i amerykańska premiera „Szybcy i wściekli 9”. Film zebrał już dobre wyniki na pierwszych rynkach, ale dopiero najbliższe dni pokażą, czy najnowsza historia Universal Pictures może faktycznie przekonać szeroką publikę do zainteresowania się opowieścią wyświetlaną na wielkim ekranie.

Twórcy w bardzo ciekawy sposób promują historię podkreślając, że marka „Szybcy i wściekli” – „nie ma fanów, ma rodzinę”, co ma akcentować, jak wielka i zżyta jest społeczność, która od lat ogląda kolejne filmy z tej niezwykle bogatej serii.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że aktualnie dziesięć produkcji (wliczając w to spin-off „Hobbs & Shaw”) zarobiły już ponad 6,1 mld dolarów na całym świecie (box office), a wyprodukowanie historii kosztowało zaledwie 1,4 mld dolarów. Obecnie najbardziej dochodową odsłoną całej serii jest „Szybcy i wściekli 7” (1,5 mld dolarów). Nie brakuje głosów, że najnowsza część mogła pobić ten wynik, ale wydarzenia na świecie zniweczyły plany.

Źródło: Twitter: TheFastSaga YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper