Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2021 17:25
Nintendo Switch
1178V

Nintendo chwali się nadciągającymi grami. Nintendo Switch otrzyma mnóstwo ciekawych produkcji

Nintendo zaprezentowało infografikę przedstawiającą gry zmierzające na rynek w 2021 roku. Gracze zapoznają się z wieloma mocnymi ekskluzywnymi pozycjami i zainteresowani muszą przygotować sporo pieniędzy, by zapoznać się ze wszystkimi tytułami.

Nintendo w 2021 roku zapewniło już kilka mocnych, ekskluzywnych gier, ale to dopiero początek. Japończycy na E3 pokazali serię nowych produkcji i teraz korporacja udostępniła oficjalną grafikę przedstawiającą najważniejsze gry, które w następnych miesiącach będą debiutować na konsoli Nintendo.

Już wkrótce zagramy w między innymi Mario Golf Super Rush, The Legend of Zelda: Skyward Sword HD czy też Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, ale to naprawdę dopiero początek. Na zestawieniu pojawiają się także ciekawe pozycje third-party – posiadacze Nintendo Switchów mogą szykować się na między innymi Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 oraz Diablo 2 Resurrected.

Fani hybrydowej konsoli Nintendo powinni dobrze zaplanować kolejne miesiące, ponieważ przyda się im mnóstwo wolnego czasu i pewnie jeszcze więcej pieniędzy – Nintendo naprawdę nie zwalnia i systematycznie oferuje graczom bardzo ciekawe propozycje.

W jakie gry z poniższego zestawienia chcecie zagrać w 2021 roku?

Nintendo Switch - gry 2021

Źródło: https://twitter.com/NintendoUK/status/1407352784995954688

Tagi: nintendo nintendo switch switch