Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2021 15:17
Smalland
1444V

Smalland to wielka przygoda w mikroskali. Zobaczcie pierwszy zwiastun i poznajcie szczegóły

Na rynku nie brakuje ciekawych produkcji osadzonych w otwartym świecie, ale Smalland może zaskoczyć graczy, którzy chcą eksplorować niebezpieczne światy. Merge Games zaprezentowało pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki i zainteresowani mogą szykować się na wielką historię w mikroskali.

Smalland to produkcja survivalowa, za którą odpowiada studio Merge Games. Twórcy zdecydowali się osadzić swoją grę w ciekawym świecie – główni bohaterowie przygody są zmniejszeni, więc ich problemem są między innymi mrówki czy też inne owady żyjące w okolicach.

Naszym zadaniem w tytule jest zbieranie surowców, budowanie osady czy też walczenie z kolejnymi przeciwnikami – założenia mogą przypominać Grounded, ale deweloperzy postawili na odrobinę inną oprawę. Twórcy oferują także na rywalizację o tereny, ponieważ śmiałkowie zostaną zmuszeni do poszerzania swojego terytorium, ale małe różne robaki oraz zwierzęta mają żywo reagować na działania graczy, więc zainteresowani mogą szykować się na wiele pojedynków.

Smalland można grać w pojedynkę lub ze znajomymi, ale dopiero latem odbędzie się kolejna beta produkcji – zainteresowani powinni udać się na Discord gry, gdzie zostaną przedstawione ostateczne szczegóły dotyczące rozgrywki.

Tak prezentują się cechy główne Smalland:

  • Rozległy, otwarty świat – sandbox, który będziesz zwiedzał z perspektywy robaka
  • Buduj bazy i schronienia z dużą liczbą ulepszeń i możliwości personalizacji
  • Poznaj historię świata poprzez wykonywanie questów i ukryte postaci niezależne, rozproszone po świecie
  • Dynamiczny system pogodowy i losowe zdarzenia w naturalny sposób postawią na Twojej drodze niebezpieczeństwa oraz “szczęśliwe zbiegi okoliczności”
  • Pełna swoboda w tworzeniu postaci gracza poprzez ulepszenia i personalizację – twórz potężne zbroje, które odblokowują nowe umiejętności
  • Frakcje stworzeń – działaj razem z żyjątkami zamieszkującymi świat, zdobywaj ich zaufanie, pozyskuj sojuszników i wierzchowce

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: merge games Smalland trailer zwiastun