Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2021 14:53
Farming Simulator 22
1143V

Farming Simulator 22 na zwiastunie z datą premiery i polską lokalizacją. Gra otrzyma ciekawą kolekcjonerkę

Farming Simulator 22 zmierza na konsole dwóch generacji i produkcja będzie dostępna jeszcze pod koniec roku. Gracze mogą kupić specjalne wydanie zawierające lampę sygnalizacyjną, która reaguje na wydarzenia w grze.

Marka Farming Simulator cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, więc nikogo nie powinno dziwić, że Giants Software wciąż pracuje nad kolejnymi odsłonami serii.

Dzisiaj potwierdzono, że Farming Simulator 22 zadebiutuje 22 listopada i produkcja będzie dostępna na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i PC. Możemy jednocześnie ujawnić, że tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

Christian Ammann, prezes GIANTS Software, następującymi słowami zaprosił graczy do składania zamówień przedpremierowych na Farming Simulator 22:

„Zaczynamy przedsprzedaż naszej pierwszej samodzielnie wydanej gry. Mamy nadzieję, że fani są równie podekscytowani tym kamieniem milowym w historii naszej firmy, tak jak my oraz z przyjemnością przywitają starych i nowych farmerów na wirtualnych polach”.

To jednak nie koniec ciekawych informacji, ponieważ Wszystkie zamówienia przedpremierowe Farming Simulator 22 otrzymają dodatkowo pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC zawierający CLAAS XERION 4200 SADDLE TRAC oraz cztery dodatkowe maszyny KAWECO. Jeśli zamierzacie grać na PC, to możecie sięgnąć po edycję kolekcjonerską, która zawiera prawdziwą lampę sygnalizacyjną, która reaguje na zdarzenia w grze.

Konkrety dotyczące rozgrywki oraz pewnie pokaz gameplayu odbędzie się w dniach 21-23 lipca – w tym czasie odbędzie się FarmCon, który powinien szczególnie zainteresować fanów tej serii.

Farming Simulator 22 kolekcjonerka

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: data premiery Farming Simulator Farming Simulator 22