Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2021 17:01
Xbox Game Pass z „wielkimi zapowiedziami”
1702V

Xbox Game Pass z „wielkimi zapowiedziami”. Xbox Polska promuje nadchodzące gry

Xbox Polska przedstawia najnowsze produkcje przygotowane dla klientów Xbox Game Pass. Materiał zbiera ujawnione gry i pozwala szykować się na mnóstwo mocnych tytułów. To będą świetne tygodnie dla fanów usługi.

Polski oddział Xboksa nie zawodzi i ponownie zachęca graczy do Xbox Game Pass. Najnowszy materiał podsumowuje ostatnie ogłoszenia i przygotowuje graczy na wiele ciekawych tytułów zmierzających do usługi.

W zestawie Xbox Game Pass pojawią się nie tylko pozycje od zespołów first-party (Forza Horizon 5, Age of Empires 4, Halo Infinite, Psychonauts 2), ale również pozycje od partnerów zewnętrznych (Back 4 Blood, Hades, Microsoft Flight Simulator, The Anacrusis, Twelve Minutes, The Ascent, Shredders, Dungeons & Dragons: Dark Alliance, Aragami 2, Sable, Scorn, Among Us, Hello Neighbor 2, The Gunk). Na materiale zobaczycie także propozycję, która jest już dostępna w katalogu – Yakuza Like a Dragon.

Jest to dobre podsumowanie tytułów, które będą stale debiutować w Xbox Game Pass. Już w tym tygodniu zainteresowani zagrają w Dungeons & Dragons: Dark Alliance – premiera na konsolach oraz PC odbędzie się już jutro.

Na jakie tytuły najbardziej czekacie? Ja już nie mogę się doczekać premiery Forzy, Halo, AoE, ale chętnie także zagram w między innymi Twelve Minutes, które od pierwszej zapowiedzi mnie mocno intryguje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Xbox Xbox Game Pass Xbox One xbox series X|s