Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2021 15:47
Snake Eyes Paramount
785V

Snake Eyes Geneza G.I. Joe na widowiskowym zwiastunie. Paramount zaprasza na premierę

Paramount Pictures przypomina widzom o nadciągającej premierze „Snake Eyes”. Fani G.I. Joe mogą szykować się na nową opowieść. Materiał pokazuje wiele widowiskowych scen, które na dużym ekranie mogą zrobić duże wrażenie.

Paramount Pictures ma w swoim szerokim katalogu sporo ciekawych produkcji, a jedną z propozycji, która może zainteresować szerokie grono odbiorców jest bez wątpienia „Snake Eyes”. Tytuł przedstawi genezę G.I. Joe.

Premiera filmu w Polsce odbędzie się 23 lipca, więc jeśli macie ochotę na efektowne kino akcji, to możecie szykować się na przygodę. Nawet na poniższym zwiastunie zobaczycie sporo scen, które potwierdzają, że w opowieści nie zabraknie widowiskowych starć.

„Snake Eyes” będzie aktualnie dostępny w kinach, ale musimy pamiętać, że film bardzo szybko trafi na Paramount+ – platforma wciąż nie jest dostępna w Polsce, ale możemy mieć nadzieję, że sytuację wykorzysta inny SVOD.

Za „Snake Eyes” odpowiada Robert Schwentke, który wcześniej pracował przy między innymi: „Red”, „R.I.P.D.- Agenci z zaświatów”, „Zbuntowana”, „Wierna” oraz „Kapitan”.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Black Summer” (2. sezon), „Małe rzeczy” i „Ojcostwo”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: paramount pictures Snake Eyes trailer zwiastun