Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2021 14:04
Death Stranding: Director's Cut
1738V

Death Stranding Director's Cut tylko na PS5. Grę oceniło ESRB

Hideo Kojima szykuje się do premiery Death Stranding Director's Cut. Gra została już dodana do bazy danych ESRB i ma zadebiutować wyłącznie na PlayStation 5. Szczegóły premiery powinny zostać udostępnione w najbliższym czasie.

Na Summer Game Fest pojawił się Hideo Kojima, który wspomniał o trudach pracy podczas pandemii. Twórca nie jest jeszcze gotowy do pokazania swojej zupełnie nowej gry, ale na koniec show zaprezentował Death Stranding Director's Cut.

Tak jak wspominali informatorzy – ulepszona wersja produkcji zmierza na PlayStation 5. Według informacji z ESRB przynajmniej aktualnie nie powinniśmy się spodziewać nowego wydania na PC. Wydawcą przygody jest oczywiście Sony Interactive Entertainment.

Pojawienie się Death Stranding Director's Cut w bazie danych ESRB pozwala przypuszczać, że gra w najbliższym czasie zostanie ostatecznie zaprezentowana i jeszcze w 2021 roku odbędzie się premiera.

Nie otrzymaliśmy jeszcze kompletnych szczegółów, jednak Death Stranding Director's Cut ma zaoferować nowy wątek fabularny. Ostatni zwiastun zasugerował, że wydarzenia zostaną połączone w pewien sposób z marką Metal Gear Solid – choć może to być wyłącznie teaser, który ma zapewnić grze odpowiedni rozgłos.

Źródło: Twitter: PS5only

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Kojima Productions Sony Interactive Entertainment