Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.06.2021 10:34
Cyberpunk 2077
3689V

Cyberpunk 2077 z kłótliwą społecznością, która ostro wyraża się o patchu 1.23

Subreddit Cyberpunka 2077 jest zalewany negatywnymi komentarzami nt. patcha 1.23, z którego przebijają się w niektórych miejscach te pozytywne.

Cyberpunk 2077 od dnia premiery miał niezgadzającą się między sobą społeczność. Jednym najnowszy tytuł CD Projekt RED bardzo się podobał i nie szczędzili pochwał, a drudzy z kolei wylewali swoją żółć, gdzie tylko popadnie - w niektórych przypadkach doszło nawet do gróźb śmierci wobec deweloperów.

Kłótliwi użytkownicy dali o sobie znać także po najnowszym patchu, który poprawił wydajność na PlayStation 4 kosztem usunięcia sporej ilości przechodniów. Mieszkańcy Night City wciąż spacerują po ulicach, ale jest ich zdecydowanie mniej niż przed patchem 1.23. Jedni posiadacze bazowych konsol PlayStation 4 i Xbox One cieszą się z tego powodu, chwaląc rodzimych deweloperów za zaoferowanie im mniej więcej 27-30 klatek na sekundę i eliminację rażących błędów, lecz druga strona barykady nie jest z tego powodu aż tak zadowolona pisząc:

Istnieje wiele dobrych pomysłów uwięzionych pod całym tym gównem, które wypływa na powierzchnię […], mimo tego, iż świat jest gęsty, to i tak wydaje się pusty. Sklepy są tak naprawdę jedyną rzeczą, z którą możesz wchodzić w interakcje. Ta gra potrzebowała zdecydowanie więcej czasu i żadne łatki tego nie poprawią.

Są to oczywiście w dalszym ciągu komentarze, które pojawiały się na subreddicie poświęconemu Cyberpunkowi 2077 już po pierwszych godzinach od premiery - osoby próbujące znaleźć graczy, z którymi mogliby porozmawiać o zadaniach i barwnych postaciach, czy nawet przyszłych rozszerzeniach fabularnych, mają utrudnione zadanie, ponieważ większość zainteresowanych ucieka z mediów społecznościowych, gdzie są atakowani przez niezadowolonych klientów.

Źródło: https://www.thegamer.com/cyberpunk-2077-bugs-six-months/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 patch społeczność