Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2021 14:30
Kosmiczny Mecz 2 nowy zwiastun
1217V

Kosmiczny Mecz 2 na kolejnym zwiastunie. Twórcy prezentują wyczekiwaną historię ze znanymi twarzami

Warner Bros. zaprezentował nam niedawno drugi pełnoprawny zwiastun wyczekiwanego sequela o koszykówce, w którym główną rolę ma odegrać LeBron James. 

Do premiery filmu "Kosmiczny Mecz 2" został już niewiele ponad miesiąc. Oznacza to, że machina marketingowa nabiera coraz większego rozpędu, a my jesteśmy wręcz zalewani nowymi materiałami od twórców. Niedawno dostaliśmy półminutowy filmik przedstawiający zwariowaną babcię, a nieco wcześniej informacje, że w samej produkcji będzie Michael Jordan - choć nie w takiej formie, jakiej wielu może się spodziewać. 

Teraz przyszła pora na pełnoprawny zwiastun! Warner Bros. udostępniło na swoim profilu, na Twitterze, ponad 30-sekundowy trailer, który prezentuje nam wydarzenia, na jakie wszyscy tak mocno czekamy. W materiale możemy przyjrzeć się zlepkowi kilku scen z LeBronem Jamesem oraz kultowymi postaciami ze znanych kreskówek - od Bugsa, aż po Lolę. 

Premierę zaplanowano na 16 lipca i nie ma wątpliwości, że będzie to jedna z bardziej obleganych letnich premier. Choć oczywiście przez ostatnie miesiące nagromadziło się sporo kontrowersji w związku z tytułem (jak usuwanie i zmienianie pewnych bohaterów), to wciąż jestem przekonany, że projekt przyciągnie przed duże ekrany całe masy ludzi - zarówno z młodego, jak i starszego pokolenia. 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/space-jam-a-new-legacy-trailer-released/

Tagi: basketball Kosmiczny mecz 2 LeBron James Michael Jordan Space Jam Warner Bros.