Animal Crossing: New Horizons będzie dalej rozwijane. Prezes Nintendo of America uspokaja fanów

Gry
756V
Animal Crossing: New Horizons będzie dalej rozwijane. Prezes Nintendo of America uspokaja fanów
Kajetan Węsierski | 20.06.2021, 13:30

Doug Bowser postanowił uspokoić fanów, których przestraszył brak zapowiedzi aktualizacji do najnowszej odsłony Animal Crossing podczas E3 2021. 

Podczas Nintendo Direct, które było częścią tegorocznego E3, pojawiło się naprawdę sporo zapowiedzi nowych gier oraz dużych aktualizacji i dodatków do tych, które już istnieją. Mieliście do czynienia z udaną imprezą, ale nie wszyscy byli zadowoleni. W tej drugiej grupie pojawili się na przykład fani Animal Crossing: New Horizons, których nieco przestraszył fakt, iż nie pokazano żadnych nowości z gry. 

Prezes Nintendo of America, Doug Bowser, postanowił jednak uspokoić wszystkich wyspiarzy, którzy cały czas świetnie bawią się w największym hicie na Nintendo Switch. Zdradził bowiem, że choć tytuł nie pojawił się na E3 2021, to bez wątpienia będzie dalej rozwijany. Firma nie zamierza w żadnym stopniu odcinać tak wielu milionów fanów od ich ukochanej produkcji

Chociaż nie rozmawialiśmy o tym [podczas E3 Nintendo Direct - przyp. red.], bez wątpienia mamy plany, aby zapewnić 33 milionom ludzi, którzy mają wyspy, nowe i zabawne zajęcia, w które będą mogli się zaangażować… Więcej informacji pojawi się w przyszłości! 

Trzeba przyznać wprost, że jest to świetna deklaracja i bardzo ludzkie podejście ze strony japońskich gigantów branży rozrywkowej. Mówimy przecież o tytule, który pobił wszelkie rekordy w kontekście hybrydowej konsoli i do dziś cieszy się sporą popularnością. Nintendo kolejny raz pokazało, że nie zamierza odbierać graczom tego, o czym tak często opowiada - frajdy. 

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/06/dont_worry_nintendo_absolutely_has_plans_for_animal_crossing_new_horizons_going_forward

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper