Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.06.2021 15:20
Ninjala 1st anniversary
287V

Ninjala świętuje pierwsze urodziny i rozpoczyna nowy sezon rozgrywek

Nintendo Switch nie ma zbyt bogatej biblioteki ekskluzywnych gier free-to-play, dlatego wydane niemalże rok temu Ninjala miało spore pole do popisu, żeby zebrać jak największą liczbę graczy i kontynuować swój rozwój. Teraz twórcy uruchomili szósty już sezon rozgrywek.

Ninjala od ekipy GungHo Online Entertainment okazało się prawdziwym hitem na Nintendo Switch, dzięki czemu deweloperzy ostro ruszyli z tematem rozwoju swojego nowego flagowego dzieła. 

Po niespełna roku, albowiem swoje pierwsze urodziny Ninjala będzie obchodziło 25 czerwca, darmowa produkcja dla młodszych graczy doczekała się aż pięciu pełnych sezonów i już 17 czerwca ruszył szósty sezon rozgrywek osadzony tym razem w mocno egzotycznych klimatach.

Ninjala zabiera nas bowiem do mitologicznego Egiptu, gdzie na specjalnej mapie utrzymanej w klimatach rodem z Assassin's Creed: Origins będziemy walczyć z nowymi przeciwnikami, otrzymamy masę nowych nagród, a do tego poznamy nowe postacie. Aktualny sezon zakończy się już 9 września.

Tagi: free-to-play GungHo Online Entertainment Ninjala Nintendo