Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2021 21:30
The Anacrusis
886V

The Anacrusis na pełnej prezentacji. Microsoft promuje grę zmierzającą do Xbox Game Pass

Na Summer Game Fest została zaprezentowana produkcja Stray Bombay. The Anacrusis stawia na kooperacyjną rozgrywkę i shooter będzie dostępny w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Sprawdźcie szczegółowy pokaz rozgrywki.

The Anacrusis to kolejna pozycja z szerokiej listy gier, które jeszcze w 2021 roku mają zadebiutować na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Produkcja stawia na sieciową rozgrywkę, więc premiera w abonamencie Xbox Game Pass może pomóc osiągnąć grze oczekiwane rezultaty.

Akcja The Anacrusis rozgrywa się w odległej przyszłości, a dokładnie w czasach, gdy ludzkość rozpoczyna wielką kolonizację galaktyki. Wszystko wyglądało dobrze i nie pojawiały się żadne problemy, ale w pewnej chwili odkrywcy napotkali na wrogich kosmitów i rozpoczęła się walka o życie.

Tytuł Stray Bombay oferuje akcję z perspektywy pierwszej osoby, a podczas kolejnych misji grupa graczy będzie odpierać następne i zarazem coraz potężniejsze hordy wrogów. Zainteresowani zmierzą się także z silnymi bossami – w trakcie zabawy śmiałkowie skorzystają z rozbudowanego arsenału oraz pomocnych gadżetów.

Twórcy przygotowali ciekawy system „AI Driver”, którego zadaniem jest zaoferowanie graczom wyzwań na odpowiednim poziomie – jednocześnie mechanika ma odświeżać gameplay proponując ciekawe dodatki.

The Anacrusis będzie dostępny w Xbox Game Pass, więc na wczorajszej konferencji Microsoftu otrzymaliśmy większą prezentację gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: The Anacrusis Xbox xbox one xbox series x|s