Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2021 20:22
The Last of Us Part II x Abby
1839V

The Last of Us 2 z nową i drogą figurką. Darkhorse zaprezentowało Abby

Abby Anderson to nowa postać w The Last of Us 2, która odegrała bardzo ważną rolę dla całej gry oraz pewnie uniwersum. Naughty Dog wykorzystuje okazję i Darkhorse przygotowało nową figurkę z kontrowersyjną postacią. Zobaczcie zdjęcia gadżetu.

Naughty Dog świętuje pierwszy rok od premiery The Last of Us 2, więc w sklepie Sony pojawiły się nowe produkty, wśród których można wyróżnić między innymi koszulki, ale również specjalny gadżet przedstawiła firma Darkhorse.

Twórcy specjalizujący się w projektowaniu kapitalnych figurek postanowili zająć się realizacją projektu na podstawie The Last of Us 2. Abby mierząca około 18 cm wysokości, 16 cm szerokości i 16 cm długości trafi do sprzedaży w okresie od stycznia do marca 2022 roku.

Zainteresowani muszą jednak przygotować się na spory wydatek, ponieważ Abby została wyceniona na 199,99 dolarów, ale warto zwrócić uwagę, że zamówienia przedpremierowe można składać tylko do 30 lipca. W dodatku jeden klient może maksymalnie zamówić dwie figurki.

Darkhorse pewnie nie będzie narzekać na brak zainteresowania, ponieważ marka The Last of Us ma wielu fanów na całym świecie. Co sądzicie o przedstawionej figurce?

The Last of Us 2 Abby - 1

The Last of Us 2 Abby - 2

Źródło: https://direct.darkhorse.com/products/the-last-of-us-part-ii-abby-statue

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II