Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2021 17:23
The Last of Us 2 ma już jeden rok
2227V

The Last of Us 2 świętuje rok. Jak po tym czasie oceniacie produkcję Naughty Dog?

Naughty Dog świętuje pierwszy rok The Last of Us 2. Twórcy opublikowali okolicznościową grafikę, a Sony zachęca do kupowania nowych gadżetów z gry. To dobry moment na podsumowanie pracy ekipy Neila Druckmanna.

The Last of Us 2 oficjalnie zaliczy „roczek” dopiero jutro, ale Naughty Dog postanowiło już dzisiaj opublikować wiadomość. Gra osiągnęła gigantyczny sukces i nadal może pochwalić się zdobyciem największej liczby nagród Game of the Year – w zasadzie trudno będzie w najbliższym czasie przebić ten rezultat.

Sony z tej okazji zaprasza graczy do sprawdzenia nowych gadżetów, wśród których pojawiają się między innymi koszulki, bluzy, plakat czy też figurka. Pełną listę produktów z europejskiego rynku zobaczycie poniżej.

Sytuację wykorzystał również Mat Piscatella, który potwierdził, że The Last of Us 2 okazało się wielkim sukcesem. To była czwarta najlepiej sprzedająca się gra w okresie od maja 2020 do maja 2021 roku na amerykańskim rynku. To naprawdę duży wyczyn biorąc pod uwagę, że jest to pozycja dostępna wyłącznie na sprzęcie Sony.

To dobry moment, by zapytać naszą społeczność – jak w ostateczności oceniacie The Last of Us 2? Weźcie udział w ankiecie i dajcie znać w komentarzach.

The Last of Us 2 - przedmioty

Źródło: Twitter: Naughty_Dog, PlayStationEU, MatPiscatella

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II