Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2021 15:44
Destiny dorobiło się oficjalnego tostera
433V

Destiny dorobiło się oficjalnego tostera. Bungie zrealizowało obiecany projekt i pomaga potrzebującym

Bungie oficjalnie potwierdziło opracowanie tostera z Destiny, o który zabiegała społeczność produkcji w 2020 roku. Fani zebrali pieniądze, więc deweloperzy faktycznie przygotowali produkt. Studio dodatkowo zaprasza na nocne szturmy.

W czerwcu ubiegłego roku deweloperzy Destiny zebrali ponad 800 tysięcy dolarów dla Dziecięcego Szpitala Klinicznego St. Jude. W trakcie prowadzonej audycji studio ogłosiło, że jeśli uda się zdobyć 777 777,77 dolarów to firma przygotuje oficjalny toster Destiny. Wynik udało się osiągnąć, więc twórcy zaprezentowali produkt.

„Ciężki kawałek chleba! – zaczęło się od głupawego mema w społeczności, dotyczącego zdobywania boskich statystyk łupów, a teraz przerodziło się to w fizyczny toster Destiny, który można kupić w sklepie Bungie. Ponadto z radością ogłaszamy, że 10 procent zysków ze sprzedaży tostera Destiny zostanie przekazanych Dziecięcemu Szpitalowi Klinicznemu St. Jude”.

Bungie ponownie wykorzystuje okazję, by zrobić dobry uczynek i nie tylko przygotowano toster, ale gracze mogą kolejny raz wesprzeć potrzebujących. Produkt został wyceniony na 84,99 dolarów, co na pewno nie będzie dużym wydatkiem dla największych fanów tego IP.

To jednak nie koniec dobrych informacji – autorzy zapraszają na nocne szturmy na poziomie Wielki Mistrz. Gracze mogą kolejny raz zawalczyć o najlepsze nagrody, ale oczywiście nie jest to rozgrywka dla każdego śmiałka. Chcąc uczestniczyć w zabawie musimy zadbać o odpowiednio rozbudowaną i doświadczoną postać:

„Wyjaśniamy tym, którzy dopiero próbują swych sił w grze końcowej: nocne szturmy na poziomie Wielki Mistrz to „zawartość aspiracyjna” w Destiny 2. Polując na potężne nagrody, co tydzień wraz ze swoją drużyną ogniową będziecie się ścierać z silniejszymi wrogami, trudniejszymi modyfikatorami, przerażającymi czempionami i nieugiętymi bossami. Ożywienia są ograniczone, więc lepiej opracujcie strategię, zanim zaangażujcie się w potyczki. Oszczędzajcie amunicję na cele, które mogą się nagle pojawić, korzystajcie z superzdolności do utrzymywania przy życiu współgraczy i nie zapomnijcie o wyposażeniu się w odpowiednie modyfikacje pancerza, aby wasze zdolności były aktywne możliwie jak najczęściej. Aby móc wziąć udział w wydarzeniach nocnego szturmu na poziomie Wielki Mistrz, Strażnicy muszą mieć co najmniej 1335 punktów mocy. Wlicza się w to zarówno szczytowa moc, którą można zdobywać w licznych aktywnościach, jak i moc artefaktu, która rośnie w miarę, jak zdobywacie PD. Jeśli wciąż czujecie się za słabi, to przed zajęciem się aktywnościami tygodniowymi postarajcie się ukończyć wyzwania sezonowe, zdobyć parę zleceń i wypełniajcie tygodniowe kamienie milowe w najazdach, nocnych szturmach, aktywnościach rytualnych i tak dalej. Porozmawiajmy teraz o nagrodach.”

Twórcy potwierdzają również, że odświeżyli nagrody Prime Gaming – zainteresowani wchodząc na portal mogą zdobyć emotki, Wróble, obudowy Ducha, efekty teleportacji i egzotyczne zdobienia. Tak prezentuje się lista nagród w tym miesiącu:

  • Egzotyczna emotka: Całkiem samemu
  • Egzotyczny Wróbel: Drapieżnik SV-112
  • Egzotyczna obudowa Ducha: Zwycięski Ogień
  • Legendarny statek: Przełom

Destiny - nowości 1

Destiny - nowości 2

Destiny - nowości 3

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2