Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2021 15:09
Bethesda nie przeprosiła graczy. Pete Hines tłumaczy
4296V

Bethesda nie przeprosiła graczy. Pete Hines tłumaczy - jest mu przykro, bo fani PlayStation są smutni

Światowe media przedstawiały słowa starszego wiceprezesa do spraw globalnego marketingu Bethesdy, który miał przeprosić fanów PlayStation za ekskluzywność gier na Xboksach. Pete Hines postanowił wytłumaczyć swoje słowa i jest mu wyłącznie przykro.

Microsoft nie zamierza wydawać nowych gier Bethesdy na PlayStation, co nie jest zaskakujące, jednak nie brakuje negatywnych opinii dotyczących tego ruchu. Temat w ostatnich dniach skomentował Pete Hines, którego słowa zostały źle odebrane.

Nawet pod powyższym postem znalazło się wiele wiadomości od fanów marki Xbox, według których Pete Hines nie powinien przepraszać graczy, ponieważ ekskluzywność to normalna sprawa. Insomniac Games nie przepraszało nikogo, gdy Spider-Man trafił wyłącznie na konsole Sony.

Poruszenie w mediach dostrzegł nawet sam zainteresowany i przedstawiciel Bethesdy postanowił zabrać głos. Pete Hines wytłumaczył, że tak naprawdę on nie przeprosił za wyłączność, bo nie musi tego robić, a widzi zdenerwowanie fanów PlayStation i jest mu przykro.

Jedno jest w zasadzie pewne – temat ekskluzywności tytułów od Bethesdy będzie jeszcze często powracał. Brak nowych odsłon z takich IP jak The Elder Scrolls, Fallout, Wolfenstein, Dishonored czy też DOOM na PlayStation 5 może być dla niektórych graczy dużym problemem.

Źródło: https://www.forbes.com/sites/paultassi/2021/06/17/bethesda-isnt-apologizing-for-xbox-exclusivity-theyre-just-sorry-playstation-fans-are-sad/?sh=416258aa2117

Tagi: Bethesda pete hines PlayStation 5 ps5