Pig. Nicolas Cage poszukuje porwanej świni. Zwiastun i data premiery w kinach

Filmy/seriale
1082V
Pig. Nicolas Cage poszukuje porwanej świni. Zwiastun i data premiery w kinach
Bartosz Dawidowski | 18.06.2021, 10:35

Fani Nicolasa Cage'a mogą się już szykować na premierę kolejnego filmu z jego udziałem po horrorze "Willy's Wonderland".

W Sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu "Pig", zapowiadający termin premiery produkcji w amerykańskich kinach. Obraz trafi na wielki ekran w USA 16 lipca 2021 r. Nie wiadomo jeszcze, co z premierą w Polsce (wszystko zależy od posunięć dystrybutorów).

W filmie, w którym główną rolę gra Nicolas Cage, zobaczymy historię poszukiwacza trufli, którego zaprzyjaźniona świnia, wykorzystywana w pozyskiwaniu tych cennych grzybów, zostaje porwana. Bohater wyrusza w stanie Oregon na poszukiwania swojego zwierzaka.

W filmie zobaczymy w akcji obok Nicolasa Cage'a również Adama Arkina, Gretchen Corbett i Alexa Wolffa. Reżyserią i opracowaniem scenariusza zajął się Michael Sarnoski. Twórca ma na koncie tylko seriale (kilka epizodów do "Olympii") i produkcje krótkometrażowe, więc trudno powiedzieć, co wyjdzie z tego przedsięwzięcia.

Poprzednim projektem filmowym, w którym grał Cage było "Willy's Wonderland". 

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/pig-zwiastun-nicolas-cage-film-obsada-adam-arkin-swinka-prosiaczek-trailer-neon-1624002164

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper